«درمانده ی از درمان گریزان»ی که من باشم.

همین امروز صبح بود. تمام قد روبرویم ایستاد و توی چشمانم داد زد:«آدمی که خودشو دوست نداره گه میخوره که از بقیه انتظار داره دوسش داشته باشن.» جا خوردم. از شما چه پنهان حتی کمی هم بغض کردم. چه چیزی در قیافۀ رنجور و غمگین من بود که مرا شبیه کسانی که انتظار دارند مورد علاقۀ دیگران باشند،می کرد؟ چرا باید کسی که مرا بیشتر از خودم می شناسد، بعد از 19 سال و اندی، یک گه خور ِ پرمدعا خطابم کند؟ خواستم بگویم مدتی ست کارم از مرحلۀ توقع گذشته و روا یا ناروا، با تمام کسانی که دوستم ندارند، همدرد شده ام.
بارها دوست داشتن های صادقانه را به بهانۀ بی لیاقتی پس زده ام و به تمام خوبی های بی قید و شرط کائنات، مشکوکم.
تشنه ای هستم که از آب میترسد.خودم را لایق عشقی که نجاتم می دهد، نمی دانم و در دنیای من و تو، درمانده ای که از درمان می گریزد را، هیچ راه چاره نیست.
خواستم حرف بزنم اما متن بلند و بالای سخنرانی فاخرم،یک لبخند سرد و بیروح شد و دو کنج لب های زخمی و پوست پوست شده ام را، چند میلی متر جابجا کرد.
او نگاهش را دزدید و در را به محکم ترین شکلی که می توانست پشت سرش بست.و البته که خواندن نیم صفحه ناگفته از یک لبخند مضحک چندمیلی متری، انتظار بی جاییست.
nad
"بارها دوست داشتن های صادقانه را به بهانه بی لیاقتی پس زده ام" ..واقعا چندبار باید بهت بگم کسی بیشتر از تو لیاقته دوست داشته شدن و نداره ؟ 
درسته تو هیچوقت انتظار نداری کسی دوست داشته باشه ولی اونقدر دوست داشتنی هستی که خب نمیشه دوست نداشت و امیدوارم اینو باور کنی 
ببین کی اومدهههه
نادیای منننن :*** دلم تنگته فندوق.میفهمی؟:اشک شوق
دوست داشتنی هم خودتی.من خیلی گهم :دی
ایمان
سلام

فکر میکنم اینجا، بی پروا تر و خودتر می نویسی. این خیلی خوبه.
امیدوارم روز به روز حرفها به اون چیزی که بهترینه و انتظارش رو داری، نزدیک تر بشه.

ممنون برای آدرس.
خیلی ممنونم. بابت اومدن و وقت گذاشتنت 

من هم میخونمت :)

خواهش میکنم.

Nad
چطووورى یگانه؟ :اشک شوق و غم و دلتنگى بااااهم :)) 
خوب نیستم نادیا.
منم دلتنگ
Nad
چرا عزیزدلم :( 
💜
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
چیزهای زیادی ندارم که «یک قلم خوب» هم شاملش می‌شود.

+ «وبلاگ پانزده حرفی» پانزده حرف دارد. به همین سادگی!